.

.

Зунфео Дуксер За Жени Слатки Графички Дуксери За Денот На Вљубените Смешни Удобни Спортски Врвови За Спортови За Fall Зима-Кафеава Големина

Зунфео Дуксер За Жени Слатки Графички Дуксери За Денот На Вљубените Смешни Удобни Спортски Врвови За Спортови За Fall Зима-Кафеава

DEN 517.60

Пристапност
Во достапна форма

Зунфео Дуксер За Жени Слатки Графички Дуксери За Денот На Вљубените Смешни Удобни . Спортски Блузи За Fall Зима-Кафеава Големина С[Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. Секојдневен, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut,Зимски Материјал : полиестерген : Женоказија : Лежерна,Забава, Дневна Дебелина : Тркалезна линија на вратот : Природна. преголем дуксер за жени. дуксери на екипажот. женски модни дуксери и дуксери. исечени дуксери за жени. дуксери за жени лабава одговара. поштенски до дуксер жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент