.

.

Пинки Постер Печатење-Инго Менхард

Пинки Постер Печатење-Инго Менхард

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Пинки Постер Печатење-Инго Менхард (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или подарок примач. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Пинки Постер Печатење-Инго Менхард (36 х 24).

Главните карактеристики

Избор на клиент