.

.

Нулум Фау Свила Мароканска Волна Површина Килим, 8 '3 11, Никел

Нулум Фау Свила Мароканска Волна Површина Килим, 8 '3 11, Никел

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Рачно тафтувана од најдобрата волна и вискоза, ова е прекрасно и богато централно парче за модерна просторија. Нулом Рака Тафтувана Парк Авенија Решетки Површина Килим. Рака Тафтувана. Произведено Во Индија. Материјал : 75% Волна, 25% Вискоза. Поддршка : Платно. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент