.

.

Крафт Сендвич Кутии Триаголник Сендвич Случај Хартија Сендвич Случај Хартија Печење Кутија

Крафт Сендвич Кутии Триаголник Сендвич Случај Хартија Сендвич Случај Хартија Печење Кутија

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Оваа ставка е кутија за пакување поставена со прозорец за отворање, произведена со премиум материјали за практична употреба. Тоа може да ја спречи храната од нечистотија или муви. материјал кој може да ја обезбеди својата издржливост и практичност. Убав сад за храна за вас. Карактеристики. - Материјал : Хартија. - Премиум и без штети и хартиен материјал, што не е лесно да се деформира или скрши. - Сендвич кутијата може да биде во директен контакт со храната, правејќи го вашиот живот за печење здрав и безбеден. - Со транспарентен дизајн на прозорецот за лесно набљудување. Лесен и пренослив, лесен за носење. - Совршена големина за држење на вашите сендвичи, парчиња колачи од триаголник и други печива. - Погоден за продавници, пекари, продавници за колачи, простории за чај, забавни училишта и домашна употреба. Премиум и без штети и хартиен материјал, што не е лесно да се деформира или скрши. Сендвич кутијата може да биде во директен контакт со храната, правејќи го вашиот живот за печење здрав и безбеден. Со транспарентен дизајн на прозорецот за лесно набљудување. Лесен и пренослив, лесен за носење. Совршена големина за држење на вашите сендвичи, парчиња колачи од триаголник и други печива. Погоден за продавници, пекари, продавници за колачи, простории за чај, забавни училишта и домашна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент