.

.

njshnmn Женски Плус Големина Фармерки Женски Плус Големина Се Водат Потресени Искинати Слаби Тексас Фармерки Панталони

njshnmn Женски Плус Големина Фармерки Женски Плус Големина Се Водат Потресени Искинати Слаби Тексас Фармерки Панталони

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Со други зборови, со овие стилски женски тексас панталони можете да креирате повеќе тимови и комбинации! Ласкава облека за вашите чизми. СЛАБИ ФАРМЕРКИ СО ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА : нашите фармерки за истегнување имаат слаб пресек на ногата, така што тие се опремени и совршено ќе ја прегрнат секоја кривина на нозете и половината. Без разлика дали сакате да ги спарите џегите со блуза, резервоар, џемпер или блејзер; со чизми, потпетици, станови или патики, имате слобода да го сторите тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент