.

.

Жените Плус Големина Мода Жена Каузална Квадратни Вратот Еднобојна Блуза Издувам Краток Ракав Маица Летни Врвови Сива

Жените Плус Големина Мода Жена Каузална Квадратни Вратот Еднобојна Блуза Издувам Краток Ракав Маица Летни Врвови Сива

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Модна Жена Каузален Квадратен Врат Еднобојна Блуза Издувам Маица Со Кратки Ракави Летни Врвовикарактеристики : 1.Краток Ракав,цврста Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : овие цврсти Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се наменети За азиски фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалната Европска Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 68см/26.77". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 69.5 см/27.36". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111см/43.70 "Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 121cm/47.64 "Должина : 75cm/29.53" лабави врвови за жени. лабави врвови за жени лето. лабави врвови за жени плус големина. плус големина лабави врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент