.

.

Сехао Женски Платнени Чевли Вулканизираат Меки Дами Есенски Мокасини Рамни Чевли Патики женски секојдневни чевли Портокал 42, Подарок, На Дозвола

Сехао Женски Платнени Чевли Вулканизираат Меки Дами Есенски Мокасини Рамни Чевли Патики женски секојдневни чевли Портокал 42,

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 245 Нога Должинат : 24.5 см/9.7" нога широк : 9.5 см/3.7" Големина : 38 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 38 ЦН : 250 Нога Должинат : 25см/9.8" нога широк : 9.5 см/3.7" Големина : 39 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНАТ : 25,5 см/10" нога широк : 10см/3,9" големина : 40 сад : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 НОГА ДОЛЖИНАТ : 26СМ/10,2" Нога Широк : 10см/3,9" големина : 41 сад : 9,5 велика британија : 7,5 еу : 41 цн : 265 НОГА ДОЛЖИНАТ : 26,5 СМ/10,4" ШИРОК СТАПАЛО : 10,5 СМ/4,1" Големина : 42 сад : 10 велика британија : 8 еу : 42 Цн : 270 должина на стапалотот : 27 См/10,6" ШИРОК СТАПАЛО : 10,5 см/4,1" женските платнени чевли ВУЛКАНИЗИРААТ меки Дами есенски мокасини рамни чевли патики Големина 37753724524.5 cm/9.7"9.5 cm/3.7"38863825025cm/9.8"9.5 cm/3.7"398.56.53925525.5 cm/10"10cm/3.9"40974026026cm/10.2"10cm/3.9"419.57.54126526.5 cm/10.4"10.5 cm/4.1"421084227027cm/10.6"10.5 cm/4.1"Size : 37 US : 7 UK : 5 EU : 37 CN : Должина 245 стапки : 24,5 см/9,7"ширина На Стапалото : 9,5 см/3,7"Големина : 38 US : 8 EU : 38 CN : 250fot Должина : 25cm/9,8"ширина на Стапалото : 9,5 cm/3,7"Големина : 39 US : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 ЕУ : 39 CN : 255fot Должина : 25,5 cm/10"широк стапало : 10см/3,9"големина : 40ус : 9ук : 7еу : 40сн : 260ФУТ ДОЛЖИНА : 26СМ/10,2"широк стапало : 10см/3,9"големина : 41ус : 9,5 велика британија : 7,5 еу : 41сн : 265ФУТ ДОЛЖИНА : 26,5 СМ/10,4"широк стапало : 10,5 см/4,1"големина : 42us : 10uk : 8eu : 42cn : 270foot должина : 27cm/10.6"НОГА ШИРОК : 10.5 CM/4.1" материјал : торба обични чевли;платно чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент