.

.

Обичен Камо Печатење Права Нога Разнобојни Плус Големина Шорцеви

Обичен Камо Печатење Права Нога Разнобојни Плус Големина Шорцеви

DEN 251.20

Пристапност
Во достапна форма

Обична Камо Права Нога Повеќебојни Плус Големина ШОРЦЕВИ 0 XL (12) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Повеќебојна Секојдневна Камо Права Нога Плус Големина Кратки Плус Големина Долни Плус Големина Шорцеви И Вклопување(инч)големина НА Половината Должина На Половината Големина На Бутот Големина на Колкот 12 0 XL 31.5 13.9 23.7 39.2 14 1 XL 33.9 14.2 25 41.5 16 2 XL 36.2 14.4 26.3 43.9 18 3 XL 38.6 14.7 27.6 46.3 20 4xl 40.9 15 28.9 48.6 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина пред да нарачате. Повеќебоен Обичен Камо Принт Директно Нога ПЛУС Големина ШОРЦЕВИ 0 XL (12). Камо Печатење Плус Големина Шорцеви Мало Истегнување Разнобојна 0 XL_USA големина (12). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Камо. Тип : Права Нога. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Главните карактеристики

Избор на клиент