.

.

Куристан Ресифе Тропикс Област Килим, 3 '9 5 ' 5

Куристан Ресифе Тропикс Област Килим, 3 '9 5 ' 5

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Тропските Предели Куристан Ресифе Внатрешен/ Надворешен Тепих во Какао-Црно : Внатрешна И Надворешна Номинална Се Одликува Со Структурирана, Рамна Ткаена Конструкција која има Мазна Површина Изработена од 100% Полипропилен, Што Ја Прави Издржлива, Отпорна На Дамки и Лесна За Чистење Отпорна За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго килим Во Какао-Црно : внатрешен И надворешен оценет. Се одликува Со Структурирана, Рамна Ткаена Конструкција која има Мазна Површина. Направено од 100% Полипропилен, Што го Прави Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Пријателски за миленичиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент