.

.

Sksloeg Женски Нејасни Руно Јакна Патент До Преголеми Зимски Топла Дуксер Дуксери Печати Кардиган Палта Со Џебови, Светло Сина 4XL

Sksloeg Женски Нејасни Руно Јакна Патент До Преголеми Зимски Топла Дуксер Дуксери Печати Кардиган Палта Со Џебови, Светло Сина

DEN 199.04

Пристапност
Во достапна форма

59" ракав : 61см/24.44" должина : 76см/29.31"големина : хххл Биста : 140см/55., тоа е најдобриот избор за подароци пригода : дневен, секојдневен, спорт1. Закачете суво и ниско железо доколку е потребно. Одлична идеја како сладок роденденски подарок за жените, за вашите најблиски.Дебелина : Стандарден Пол : женски ракав должина : долги ракави4.62" должина : 79см/31.

Главните карактеристики

Избор на клиент