.

.

- Менс Плус Дуксери И Дуксери, До Големина 5XL-Синсинати

- Менс Плус Дуксери И Дуксери, До Големина 5XL-Синсинати

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Супер лесен и флексибилен. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Класично Вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Овој џемпер од унисекс дуксер Во Синсинати е за мажи и за жени. Тешка Мешавина.

Главните карактеристики

Избор на клиент