.

.

Вкусен Ѓердан Од Пеперутка ЗА Жени 18к Позлатен Ѓердан Од Приврзок Од Пеперутка Минималистички Шарм Накит

Вкусен Ѓердан Од Пеперутка ЗА Жени 18к Позлатен Ѓердан Од Приврзок Од Пеперутка Минималистички Шарм Накит

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Модерен Дизајн : Едноставен и стилски дизајн може да се совпадне со разни алишта за да одговараат на различни стилови за различни прилики!. Совети за Нега На Модни Накит : . 1. Чувајте се подалеку од хемикалии, пот, бања, несреќа, парфем, лак за коса, детергент, за да избегнете каква било штета. 2. Ве молиме избегнувајте судир, за да избегнете гребнатини на површината. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. 4. Полетувајте кога спиете, чувајте го накитот одделно за да избегнете гребење. Материјал : Изработен од висококвалитетен заштитен материјал, никел и без олово, хипоалергичен, без промена на бојата и иритација. ГОЛЕМИНА : должината на приврзокот е лесна за прилагодување;продолжен синџир од 16 инчи+2 инчи. ЗНАЧЕЊЕТО : пеперутката ја симболизира младоста, виталноста и слободата. Тоа може да им даде на луѓето инспирација, интоксикација и копнеж. Двете пеперутки симболизираат вечна и лојална љубов. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ : Доаѓа со елегантен бесплатен подарок ѓердан кутија, совршен подароци накит за жени девојки тинејџерски девојки носат... УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 60-дневни пари назад и бесплатна размена, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го одговори во 24 час.

Главните карактеристики

Избор на клиент