.

.

Женски Лабави Товарни Панталони, Панталони Со Цврста Боја Со Повеќе Џебови

Женски Лабави Товарни Панталони, Панталони Со Цврста Боја Со Повеќе Џебови

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Спецификации : . Материјал : мешавина од памук. Сезона : Пролет/ Лето/ Aut/ Зима. Пол : Женски. Боја : Кафеава/ Црна/ Беж/ Армиска Зелена. Големина : С/ М/ Л. Шема : Цврста боја. Должина На Панталони : Долго. Стил : Секојдневен/ Модерен. Прилики : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Изглед : еднобојни лабави товарни панталони, едноставни и стилски, совршени за улично носење. Прилагодлива Врвка За Влечење : еластичните панталони за половината се дизајнирани со прилагодлива врвка за влечење, така што лесно можете да ја прилагодите еластичноста за да обезбедите максимална удобност за вас. Џеб : на панталоните има повеќе џебови, кои се многу погодни кога излегувате. Можете да ставите мали предмети како што се пари, ткива, мобилен телефон, клучеви, банкарски картички итн. Широка Употреба : Многу модерен со спортски чевли, високи потпетици, плимсоли, јакна, џемпер, Маица, елек, камизола, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент