.

.

Подвижни Пријатели Мало Дете Мечка Пријатна Капа И Комплет За Ракавици 2 парчиња, Светло Сива, 12 Месеци

Подвижни Пријатели Мало Дете Мечка Пријатна Капа И Комплет За Ракавици 2 парчиња, Светло Сива, 12 Месеци

DEN 1424.00

Пристапност
Во достапна форма

Подвижни Пријатели руно мечка уши капа и комплет за ракавици е изработен од 100% пријатно топло полиестерско руно и има клапи за уши за да ги одржува ушите на вашето малечко безбедни и топли на студените зимски излегувања. Комбинирајќи ја функцијата со формата, овие капачиња имаат уши на врвот за да изгледаат како мечиња, осветлувајќи го зимскиот блуз на секој што ќе го сретне вашето бебе. Овие здрави топли белезници имаат еластика околу зглобот за да бидете сигурни дека ќе останат и ќе ги одржат прстите на вашето малечко пријатни. Машина за перење. Подвижни Пријатели Бебе И Мало Дете Унисекс Мечка Пријатна Капа И Комплет За Ракавици 2 парчиња, Кремот е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува капа за мечка и белезници. Направено со 100% пријатно руно. Симпатична Мечка Уши. Одлично за Студени Зимски Денови. Машина За Перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент