.

.

Додатоци За Коса од возидаза За Жени клипови За Коса Еластична Капа Со Цврста Боја Шамија За Глава За Хиџаб Со Висока Истегнување И Лигавче За Жени

Додатоци За Коса од возидаза За Жени клипови За Коса Еластична Капа Со Цврста Боја Шамија За Глава За Хиџаб Со Висока Истегнување

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Жените Секојдневен Еднобојна Еластична Капа Високо Се Водат Жени Муслимански Лигавче Хиџабматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Додатоци за коса За Жени Свилени Чкртаници Ленти за Глава За Жени штипки За Коса Чкртаници За Жени Вратоврски За Коса Шамија За Глава За Жени.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : Обем На Главата Со Една Големина : 58см/22,83 " Жени Обични Еластични Капачиња Со Цврста Боја Со Високи Истегнувања Муслимански Лигавчиња Хиџаб карактеристики : МЕК МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА : шапката од бандана е изработена од мек полиестер, кој е лесен, дише, удобен и лесен за носење, исто така може да се користи како ноќно капаче. Прекрасен подарок : Многу различни бои на хиџаб турбани, модерен, симпатичен и елегантен, го надополнуваат стилот на облека, прекрасен подарок за мајки, сестри, девојки и пријатели, што ги прави шармантни и модерни на специјални фестивали. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Применливи Прилики : лакот може да биде шапка за чување фризура, модна ноќна капа, муслиман, капа за рак на главата, опаѓање на косата, хиџаб за коса за жени. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 20x15x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент