.

.

Инктастична Самовила Искри Подарок Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Инктастична Самовила Искри Подарок Бебе Девојка Долги Ракави Боди

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Самовила Искри Долги Ракави Ползавец. Inktastic Самовила Искри Новороденче Долги Ракави Боди Женски Бело Новороденче. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. самовили самовила кафеава коса зелен фустан крилја пеперутка симпатична магија tinkerbell pixie hallow neverland самовила fae елф.

Главните карактеристики

Избор на клиент