.

.

Милуксас Женски Блок Во Боја Блузи Обични Долги Ракави Туника Круг Вратот Пуловер Кошули Вратоврска Боја Дуксер Дозвола Сина 10

Милуксас Женски Блок Во Боја Блузи Обични Долги Ракави Туника Круг Вратот Пуловер Кошули Вратоврска Боја Дуксер Дозвола Сина

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксеркарактеристики : 1.39 "Ракав : 65см/25.59" Должина : 74см/29.Материјал : Полиестер.Материјал : Полиестер.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Одговараат За Лето и Пролет.

Главните карактеристики

Избор на клиент