.

.

Фустани За Девојки Мали Девојчиња Краток Ракав Принцеза Фустан Флора Цветни Матурска Топка Фустан Сарафан Цветни Лабава Макси Фустани Розова 12 Месеци

Фустани За Девојки Мали Девојчиња Краток Ракав Принцеза Фустан Флора Цветни Матурска Топка Фустан Сарафан Цветни Лабава Макси

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Фустани за забави За Доенчиња Мали Девојчиња Пеперутки Без Ракави Трегери Од Тул Фустан Танц Девојче Фустан Облека Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Пеперутка. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Удобен е За Внатрешна, Надворешна Облека, Фотографија За Бебиња,Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Удобност Во Стилот На А-Линија За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент