.

.

Бакстон Студио Лувен Тапациран Платформа Кревет

Бакстон Студио Лувен Тапациран Платформа Кревет

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Студио Бакстон Лувен Тапациран Кревет со Платформа носи удобност и софистицираност во вашата спална соба. Овој кревет на платформа може да се пофали со цврста изработка на гумено дрво, како и мазен тапацир од ткаенина. Насловот е обложен со пена и тафтуван со копчиња за прилагоден изглед. Изберете од достапните опции за големина и боја. Достапни опции за големина. Конструкција од гумено дрво, тапацир од ткаенина. Избор на достапна завршница. Не е потребна пролетна кутија. Обложена глава со тафтување со копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент