.

.

Жените Патуваат Лесни Мокасини Со Низок Врв Женски Одмори Пријатни Рамни Чевли Издржливи Потпетици Станови

Жените Патуваат Лесни Мокасини Со Низок Врв Женски Одмори Пријатни Рамни Чевли Издржливи Потпетици Станови

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стп Кожа,Гумен Ѓон, Рачно Зашиени Мокасини за Жени. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Мокасини Жени : Можат да бидат свиткани и завиткани во 360°,меки и удобни.Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дами : Станови, Мокасини, Удобни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна : Портокалова, Бела, Црвена, Црна, Сина (По Избор)Големина : САД 4. Дизајн : Овие лизгања на мокасини имаат тркалезна глава и се лизгаат на дизајнот, лесно се ставаат и полетуваат. Не само што е дизајниран да ве однесе насекаде, во секое време, туку и моден стил, тој е неопходен елемент од вашата дневна колокација.5, САД 6, САД 7, САД 7.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Горниот и ѓонот се шијат со рачно шиење, што е поцврсто и поудобно. Ѓонот има текстура што не се лизга може да ги намали вибрациите предизвикани од одење, заштита на стапалото и не се чувствувајте уморни дури и ако носите цел ден.5, САД 5, САД 5. Женските Рамни Чевли можат да се носат Во Два вида,Користејќи Како Мокасина или Влечка,лесно облечени или исклучени.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол : Тип На Гумена Пета : рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На прсти : Висина На Затворена Цевка : Занает Со Низок Врв : Сезона На Чевли Со Вискоза : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Секојдневни, Модни, Внатрешни, Работни, Празнични, НАДВОРЕШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент