.

.

Каролини Богатства ЦК4610ЛЦБ Џуџе Мачка Среќен Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, 12х 16В, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4610ЛЦБ Џуџе Мачка Среќен Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, 12х 16В, разнобојни

DEN 311.20

Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства CK4610 LCB Живеалиште 1 Мачка Среќен Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Живеалиште уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Даска за Сечење. Оваа Стакло Сечење Одбор Голем е од каролини богатства колекција Среќен Елка. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Перење, Отпорни На Топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи!.

Главните карактеристики

Избор на клиент