.

.

Цврст 10к Жолто Злато Двобоен И Злато Сидро Јаже Приврзок Шарм

Цврст 10к Жолто Злато Двобоен И Злато Сидро Јаже Приврзок Шарм

DEN 1409.92

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 30 мм материјал : Акценти : Родиум Шарм/Должина На Елементот : 25 mm Charm/Ширина На Елементот : 15 Mmmanmacufacturing Процес : Лиен Материјал : Примарен : Златен Ширина на Предметот : 15 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Приврзоци И Привлечностпродадени По Единица : секој Приврзок/тип На Шарм : ширина на тематска пошта : 4,5 Ммматеријал : примарна боја : Должина На Две Тонови : 5 Ммаа Накит Внатрешна категорија Накит Приврзоци и шарм тематски шарм Морски Брег Вклучени Се Сидра Елегантна Кутија За Приврзоци. ГАРАНТИРАНО 10к Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент