.

.

оз Круд Kutter OG Масло Грабнувач Масло Дамка Отстранувач

оз Круд Kutter OG Масло Грабнувач Масло Дамка Отстранувач

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Крајниот отстранувач на дамки од масло; апсорбира и крева вградени дамки од масло, бидејќи се суши од течност во прав. Користете на асфалт, црна површина, бетон, композитни палуби, ѕидарски, дрво и многу повеќе. Овој врвен Отстранувач на дамки од масло ги крева и апсорбира вградените дамки од масло, против замрзнување, течност за сопирачките, дизел маснотии, течности за пренос и многу повеќе. Ги надминува конвенционалните течни одмастувачи или производи од типот писе. Ги отстранува дамките од маслото од бетонот пред бојадисување или боење. Ги надминува конвенционалните течни одмастувачи. Апсорбира и крева вградени дамки од масло додека се суши од течност во прав.

Главните карактеристики

Избор на клиент