.

.

FILA Memory Memory Memory FocalPoint Slip Stiptent Walking Shoe

FILA Memory Memory Memory FocalPoint Slip Stiptent Walking Shoe

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

FILA додава удобност и стил со чевли за одење отпорен на меморија FILA Memory Point. Нежната синтетичка кожа горната овозможува лесна нега. Мемориската пена со стапало со влакна Cool Max додава целодневен удобност. Единствениот отпорен на лизгање е дизајниран да помогне во спречување на лизгање и паѓање, но ова не е чевли за слабеење. Нежната синтетичка кожа горната обезбедува поддршка и лесна удобност. Мидината обезбедува одлично амортизирање и апсорбира шок. Outselor-Non-означување гума за влечење и издржливост. Слики отпорна на патека Д-прстенеста дизајн на чипка за затворање на чипка, тркалезна пети Меморија плус стапало со влакна Cool Max за додадена комфорна мала тежина конструкција на чиста дизајн цврсти бои, понудете чист изглед чевлите беа тестирани во согласност со применливите стандарди во индустријата, вклучувајќи : ASTM F2913 Tortus 3 и Англиски XL. Чевли за одење отпорен на меморија на Fil Fil Memory Point.

Главните карактеристики

Избор на клиент