.

.

Гербер бебе девојче разновидни капаци и пакети за додатоци за белезници, сет од 9 парчиња

Гербер бебе девојче разновидни капаци и пакети за додатоци за белезници, сет од 9 парчиња

DEN 204.80

Пристапност
Во достапна форма

Дајте her ги најстрогите додатоци со овој пакет на белезници и капачиња на бебешки девојчиња! Овој пакет вклучува девет парчиња, пет капачиња и четири пара белезници. Секое парче е направено со мек памук за да му обезбеди на бебето целосна удобност. Овие симпатични додатоци за девојчиња се совршени за мешање и да се совпаѓаат со омилените облеки на бебето. Тие ќе бидат сигурни дека ќе додадат симпатична талент и дополнителна топлина на која било облека што сака да ги носи! Меките белезници се дизајнирани со еластичен опсег за да ги задржат на место додека остануваат удобни. Тие ќе го спречат бебето од какви било случајни гребнатини на деликатна кожа. Капите имаат меки манжетни и за удобност и за стил, како и да обезбедат одлично вклопување. Секое парче во овој пакет е машина што може да се мие и може да се исуши за ваша погодност. Дајте го овој пакет како внимателен и практичен подарок на секое девојче што го познавате и сакате! Број на сертификација OEKO-Tex : 16.hin.94317 Hohenstein HTTI 9-парчиња сет вклучува : 5 капачиња и 4 пара белешки. Белезниците помагаат да се спречат случајни гребнатини. Мешавина на забавни отпечатоци и цврсти материи. Потпирајте се на доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност . 100% памук со органски влакна. Машина за перење. Увезени. Гербер 9-парчиња капа и белезници поставени за девојче.

Главните карактеристики

Избор на клиент