.

.

Колумбија Пацифик Outlander Белата 3-Страна Датум Морнарица Силиконски Часовник

Колумбија Пацифик Outlander Белата 3-Страна Датум Морнарица Силиконски Часовник

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Направете смела изјава. Притиснете ги границите во временската опрема со Outlander Колумбија Пацифик. Куќиште од нерѓосувачки Челик од 42мм / Прозорец За Датум / Алуминизирана Рамка За Крцкање / Минерален Кристал / Прозрачни Раце И Маркери / Отпорна на Вода на 50 Метри / Јапонско Кварцно Движење / Куќиште Од Нерѓосувачки Челик / Бело Бирање / Канал Што Ја Отстранува Потта Дизајниран Син Силиконски Ремен.

Главните карактеристики

Избор на клиент