.

.

Maseенски мода Викторија К цветни сандали, секојдневни сандали, летни сандали за одмор, големина на бои 6-10

Maseенски мода Викторија К цветни сандали, секојдневни сандали, летни сандали за одмор, големина на бои 6-10

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Сандалите на Викторија К се еден вид жени обувки што се стилски и удобни. Овие сандали се дизајнирани со фокус на квалитет и издржливост, користејќи висококвалитетни материјали што се изградени за да траат .. Обично, сандалите на Викторија К имаат рамен ѓон кој обезбедува стабилност и поддршка, што ги прави одлична опција за секојдневно носење. Ремените на сандалите можат да варираат, со некои стилови кои имаат тенки, деликатни ленти, додека други имаат подебели ленти кои обезбедуваат поголема покриеност и поддршка .. Сандалите на Викторија К доаѓаат во широк спектар на бои и дизајни, дозволувајќи им на жените да изберат совршен пар да одговараат на нивниот личен стил. Некои од најпопуларните дизајни вклучуваат страшни сандали, гладијаторски сандали и сандали со украси, како што се столпчиња, накит или ресни .. Севкупно, сандалите на Викторија К се разноврсен и модерен избор за жени кои бараат удобни обувки што можат да се носат за најразлични прилики. Удобно. Лесно лизгање. Дизајн на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент