.

.

Главни сиви ленти полиестерска туш завеса, 72 72

Главни сиви ленти полиестерска туш завеса, 72 72

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот декор на бањата свежо ажурирање со главните теми, миноу Seersucker Stripe Polyester туш завеса. Класичен и без напор стилски додаток на вашата мастер бања, гостинска бања или декор на домови, оваа завеса за туширање на ткаенини има тенки бели ленти на сива ткаенина за гледање за текстуриран изглед и чувство. Можете да ја задржите оваа завеса за туширање да изгледа и да се чувствувате како ново со машина што ја мие во ладна вода и сушење на ниско поставување. Спарете ја оваа завеса за туширање со омилената лагер за завеси за туширање (не е вклучена во сетот). Куки за завеси и килим не се вклучени. Текстурирана сива ткаенина завеса за туширање. Карактеристики на бели ленти на сива боја. Мерки за завеси за туширање 72 x 72 инчи. Се препорачува употреба на лагер за завеси (не е вклучена во сетот). Куки за завеси за туширање не се вклучени. Направено од 100% полиестер. Машинска миење за брза и лесна грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент