.

.

Следете го вежбачот за педали мини циклус фитнес вежба велосипед во затворен простор црно

Следете го вежбачот за педали мини циклус фитнес вежба велосипед во затворен простор црно

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Сега педалот на вашиот пат кон подобро здравје додека ја одржувате вашата продуктивност висока со нашиот вежбач за врвен квалитет. LED монитор, лесен за читање. Спецификации : Димензија на производот : 15 ”x 12. Уште поважно, вградениот тајмер може точно да го контролира времето за вежбање во рок од 3, 6, 9, 12 и 15 минути.9 bs Боја : Црниот пакет вклучува : 1 x Прирачник 1 x клуч 1 x вежба велосипед 1 x анти-лизгачки мат електричен режим и рачен режим. Нашиот производ може да ви помогне во подобрувањето на флексибилноста на телото, јачината на мускулите и промовирањето на кардиоваскуларните функции.4 ”Тежина на производот : 9. Функција за рехабилитација. Екранот со лесно читање покажува брзина, растојание, време и калории, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби за вежбање.Препорачани од лекари за хендикепирани корисници да ја подобрат флексибилноста на телото и јачината на мускулите, да промовираат кардиоваскуларни функции; Доаѓа со анти-лизгачки душек за подобрена стабилност и безбедност кога е во тајмер за употреба на употреба точно време за време на вежбање, 3, 6, 9, 12 и 15 минути за да се задоволат различни потреби; Далечински управувач за вас удобно да го запрете тренингот за тренингот за лица со слаби функции на телото (електричен режим), активно вежбање за лица со нормални функции на телото (рачен режим), препорачано за луѓе кои се опоравуваат од сериозни повреди на рака или нозе6 Вградени автоматски програми , лесен за читање на LED мониторот за сина позадинска осветлување за да се следи брзината, растојанието, времето, калориите и да се покаже ориентација на движење (стрелките на часовникот или во насока на стрелките на часовникот); Лесно се вклопува под повеќето клупи за масажа што се достапни за масажа ги стимулира нозете за крајни резултати за вежбање и обновување Опис : Наменети за хендикепирани или постари корисници да ја вратат мускулната јачина на рацете и нозете, овој преносен вежбач за педали е исто така одличен за другите корисници да одржуваат здраво тело .

Главните карактеристики

Избор на клиент