.

.

Keet Mini троседот кафеава кожа за миленичиња

Keet Mini троседот кафеава кожа за миленичиња

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Мини софата е уникатен и елегантен дизајн кој ќе ја подобри убавината на секоја просторија. Тоа е рачно изработено исто како и возрасно парче мебел. Исто така, има силна рамка од дрво, покриена со пена со голема густина за да се зголеми удобноста и тапациран со висококвалитетна кожа, за да се направи траен и лесен за чистење. Има и дрвени нозе. *Рачно изработена од силна рамка од дрво. *Тапациран со висококвалитетна кожа. *За домашни миленици до 15 фунти . *се перничиња со употреба на пена со висока густина. *Лесно за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент