.

.

Речиси Природни Десетина Свилени Рози Во Правоаголна Жардиниера

Речиси Природни Десетина Свилени Рози Во Правоаголна Жардиниера

DEN 959.84

Пристапност
Во достапна форма

Донесете ја безвременската елеганција на црвените рози во секоја просторија во вашиот дом или канцеларија со овие вештачки рози во сад за црн правоаголник. Целиот аранжман е доволно компактен за да работи на речиси секоја површина што ќе ја изберете, од централно парче маса за вечера до светол акцент во просторот за прием. Совршен централен дел за романтичен амбиент во секој декор. Доаѓа во црна правоаголна жардиниера. Идеален за речиси секоја површина. Создава безвременски и елегантен изглед. Димензии : 6 "Х х 12.5" В х 6 " Д. не е потребно наводнување или одржување. Големина Тенџере : Ч : 3.7 Во. W : 11.25 Во. Д : 4 Во.

Главните карактеристики

Избор на клиент