.

.

Алгрин Валенсија Жардиниер, Плоштад Заострен Сад Со Покачена Полица За Растенија, 14-Инчи. од 24-Во. Висина, Бетон

Алгрин Валенсија Жардиниер, Плоштад Заострен Сад Со Покачена Полица За Растенија, 14-Инчи. од 24-Во. Висина, Бетон

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Линијата на жардиниери Во Валенсија на алгрин има иновативна композитна смола која меша камен, дрво и рециклирана пластика за да создаде издржлива и декоративна завршница што сигурно ќе го комплиментира секој декор, во затворени простории или надвор. Достапно во широк спектар на форми и големини. Времето и УВ отпорни. Дренажна дупка и отстранлив приклучок. Робустен и издржлив, но лесен и лесен за движење. Изработени од природни и рециклирани материјали. Мермерна завршница. Покачена вметнување на полицата на растенијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент