.

.

Sony MDR -XB250 B - Слушалки - целосна големина - жичен приклучок - црна

Sony MDR -XB250 B - Слушалки - целосна големина - жичен приклучок - црна

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Sony MDR-XB250/B-Клучни карактеристики и придобивки на слушалките : Моќните бас-особено дизајнирани, моќни возачи испорачуваат длабок и моќен бас кој совршено ги надополнува денешните популарни музички жанрови . Директно-вибе структурата цврсто запечатена акустична дизајн овозможува високо ниво на звучна изолација што Помошници во репродукцијата на моќен и проширен бас звук . Продолжени удобности, бучава изолациони ушни влошки користат притисок што ја олеснува уретанската пена за не само извонредна вклопување, туку и намалена бучава на околината . тенок, вртливиот стилови во раст со растојание со вртежни уви со приврзоци, со вртење со вртење со вртење, Слушалките на Sony MDR-XB250 се лесни кога се носат, но сепак лесно се држат во ранец или торба за книги кога се во движење . кабелот без затегнување, кабелот од 1,2 М има засилен финиш што ги намалува затегнувањата, за да можете да се фатите внатре Вашата музика, а не вашиот кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент