.

.

Мое дете на Картер, бебе девојче кардиганска јакна, боди со кратки ракави и хеланки на лак, сет на облека

Мое дете на Картер, бебе девојче кардиганска јакна, боди со кратки ракави и хеланки на лак, сет на облека

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Облека со три парчиња го прави облекувањето супер лесно! Од моето дете на Картер, оваа облека е подготвена за секојдневни авантури. Мекото тело со мек памук со кратки ракави има проширување на рамената и прилепувањата на нозете за да ги задржат промените брзо. Плус, влечените панталони направени со испреплетеност со памук за дишење и покриена еластична лента за половината ја одржуваат својата удобна цел ден. Слој на симпатична јакна за дополнителна топлина и стил, а вашето малечко е поставено. 3-парчиња сет вклучува : еден каросерија, еден кардиган и една панталона за влечење. Телоскут : 100% памучно ребро; кратки ракави; преклопување на рамената; Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Кардиган : 100% памук; долги ракави; копчето предно. Панталони : 100% памук меѓусебно; Повлечете еластична лента за половината. Лесен сет на облека. Прави одличен подарок за туширање за бебиња!. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент