.

.

Еделман Машки Превртен Одблесокот Во. Монистра Цевка за 00-РАВ4

Еделман Машки Превртен Одблесокот Во. Монистра Цевка за 00-РАВ4

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

17мм Машки Превртен Одблесокот х 3/8ин. Монистра Цевки : 00-05 Тојота РАВ4 Еделман ое квалитетните црева и компоненти за серво управување се изработени од долготрајни материјали со високи перформанси кои обезбедуваат издржливост под најтешките услови на патот. Ое вклопување, форма и функција обезбедува леснотија на инсталација, правилно рутирање на цревото/цевката и изведба без истекување. Конструкцијата на цревото издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени целзиусови, обезбедувајќи интегритет на компонентите во работни средини со висока топлина и висок стрес.

Главните карактеристики

Избор на клиент