.

.

Мадам Мадам Мари Современа микрофибер спална соба со цврста боја во кревет во калифорниски крал - камила

Мадам Мадам Мари Современа микрофибер спална соба со цврста боја во кревет во калифорниски крал - камила

DEN 773.28

Пристапност
Во достапна форма

Twin : Flat Sheet : 66 "x 94", вграден лист : 39 "x 75", кутија за перници : 20 "x 30" Twin XL : Flate Lest : 102 "x 66", вграден лист : 39 "x 80", Перница кутија : 20 "x x 30 "Комплетен : рамен лист : 81" x 96 ", вграден лист : 54" x 75 ", Перница кутија : 20" x 30 "кратка кралица : рамен лист : 90" x 99 ", вграден лист : 60" x 75 ", Случај на перница : 20" x 30 "кралица : рамен лист : 92" x 102 ", вграден лист : 60" x 80 ", Перница кутија : 20" x 30 "крал : рамен лист : 102" x 105 ", поставен Лист : 78 "x 80", Перница Случај : 20 "x 40" Сплит крал : рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 80 "x 39", Перница Случај : 20 "x 40" Кал Кинг : Рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 72 "x 84", Перница кутија : 20 "x 40" Изберете од над 30+ бои и отпечатоци во сите големини! Одлични душеци до 16 "длабоки за повеќето големини. Оваа колекција е дизајнирана да ја имитира издржливоста и удобноста на фините египетски памучни листови што чинат повеќе од три пати повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент