.

.

Cheetah Boys Fleece Hoodie and Jogger Pants Атлетски сет, 2-парчиња, големини 2T- & Husky

Cheetah Boys Fleece Hoodie and Jogger Pants Атлетски сет, 2-парчиња, големини 2T- & Husky

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Оценете го совршен сет за вашето активно момче со 2-парчен атлетски сет на Cheetah! Комплетен со качулка и соодветни пар панталони со џогер, овој сет го одржува кул и пријатна со стилски шарен дизајн и постава за руно. Сет со 2 парчиња вклучува : Худи и џогери. Худи : Прицврстена аспиратор, руно-обложена, шарена дизајн, лого-ознака, преден кенгур џеб. Панталони : Тенок џогер исечен; еластична лента за половината за оптимална удобност; ребрести манжетни за глуждот; руно-обложена. Совршена идеја за подароци. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2-парчиња атлетски худи и џогери поставени за момчиња од гепард.

Главните карактеристики

Избор на клиент