.

.

Енергетски стоп заден дел за замена на сопирачките на сопирачките JBR се вклопува во Mitsubishi Outlander Sport

Енергетски стоп заден дел за замена на сопирачките на сопирачките JBR се вклопува во Mitsubishi Outlander Sport

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Роторите за автоматско ниво се директна замена на завртката за фабричка опрема. Автоматските ротори се произведени со нашата технологија Tru-Cast xe2 x84 xa2, што резултира во прецизен производ и прецизен производ. Роторите се тежина на ОЕ и ја задржуваат конфигурацијата OEM Vane за работа без проблеми. Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, Енергетски стоп Една за замена на сопирачките за замена на акциите • Количина : 1 по пакет • Инженерски до ОЕ спецификација, со директно оглас и броење на Vane • Болт за замена на стилот на ОЕ за сопирачки на акции, не се потребни измени • Не- Не- Насочна површина на роторот со 100% мелница за долготрајна издржливост • Нежната завршница на површината овозможува побрз пробив • Брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање • FITS : Mitsubishi Eclipse Cross 2018; Outlander 2018-2014; Outlander PHEV 2018; Outlander Sport 2018-2013.

Главните карактеристики

Избор на клиент