.

.

Челзи Алаја Цветни Волна Површина Килим, Слонова Коска, 5'6 5'6 Круг

Челзи Алаја Цветни Волна Површина Килим, Слонова Коска, 5'6 5'6 Круг

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Стилски додаток за секоја соба. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Рака Закачена Во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент