.

.

Микен Играчи XL Slowpitch Софтбол Ранец

Микен Играчи XL Slowpitch Софтбол Ранец

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Ранецот Микен ХЛ има 4 Ракави Од Неопренови лилјаци за држење 4 лилјаци. Исто така, има голема главна површина за складирање со оптимални велкро полици и е подготвена за игра. Вентилиран долен оддел за чевли. Поместени ремени за рамо и задни облоги. Руно наредени мобилен телефон џеб. Трајни" Ј " ограда кука. 14" х 13" х 22".

Главните карактеристики

Избор на клиент