.

.

Изразување на главните места Блажена сива рамка за фотографии

Изразување на главните места Блажена сива рамка за фотографии

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 експресна рамка за слика. Оваа впечатлива рамка доаѓа во четири опции во боја кои суптилно додаваат софистицирано чувство во вашиот дом за дома, додека се осигура дека вашата омилена фотографија е привлечност на starвездите. Секоја рамка исто така има свој уникатен израз за понатамошно персонализирање на вашиот приказ на фотографии. Изразите вклучуваат благословени, внуци, благодарни, семејство, спомени, твои секогаш, добри времиња, loveубов и смеа и вера. Тоа е одличен начин да ги фатите моментите на добри времиња со пријателите, семејството, миленичињата, сеќавањата за одмор, па дури и малите уметнички отпечатоци. Дајте ја оваа прекрасна рамка како персонализиран подарок за време на празниците, за родендени, годишнини, свадби, домаќинство и многу повеќе. Секоја цврста рамка вклучува стакло за дополнителна заштита на вашите скапоцени спомени. Рамката, исто така, има сè што ви треба за напор да ги прикажете вашите фотографии, вклучително и штанд за приказ на таблети и закачени wallидови за прикажување на wallидот за приказ на wallидови. Комбинирајте со повеќе рамки од оваа колекција за да создадете навистина уникатен и обичен приказ во вашиот дом или канцеларија! Главна рамка за слика 5x7.

Главните карактеристики

Избор на клиент