.

.

Sumbell Industries Elk Antler Porter Portreate Рустикален апстрактен пејзаж платно wallидна уметност по дизајн Фабриккен

Sumbell Industries Elk Antler Porter Portreate Рустикален апстрактен пејзаж платно wallидна уметност по дизајн Фабриккен

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн по дизајн Фабриккен.

Главните карактеристики

Избор на клиент