.

.

С. Поло Асн. Маица за момчиња на мали деца, големини 2T-5T

С. Поло Асн. Маица за момчиња на мали деца, големини 2T-5T

DEN 224.00

Пристапност
Во достапна форма

Основно, но никогаш здодевно; Овие тимови на вратот на екипажот доаѓаат во повеќе бои, така што секогаш ќе имате подготвени да одите. Со смели, класични бои и лесни неутрали, сите со едноставен дизајн на вез на градите, тие ќе одат со сè што сака да носи. Фармерки, пот, на училиште, на игралиште, во кревет. Мека, удобна. Што друго ви треба? Приближно. Должина од рамо до полите : 16 ". Опуштено вклопување. Кратки ракави. Карактеристики Везени американски поло Асн. Лого на лево градите. Момци.

Главните карактеристики

Избор на клиент