.

.

Нортлајт 12 Зелена Геометриски Дрвени Елка Маса Дисплеј

Нортлајт 12 Зелена Геометриски Дрвени Елка Маса Дисплеј

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте На божиќниот празник со ова зелено дрвено дрво. Дизајниран со геометриска форма, ќе додаде димензија каде и да е поставена. Прикажете на мантии и маси за празничен изглед или подарете ја оваа празнична сезона. Карактеристики на производот : Зелена Геометриска Форма елка . Дизајниран со 3-нивоа на дрвени панталони. Има рамна, цврста основа за поставување. Потресеното дрво нуди селска рустикална атмосфера. Само за внатрешна употреба. Димензии : 12 "H x 9.25" W x 1.75 " D. Материјал (И) : дрво Зелена Дрвена Елка маса декорација. Геометриска форма на три нивоа. Земја рустикален потресени зелено дрво. Рамната основа овозможува дрвото да се постави на која било рамна површина. Мери 12 инчи висока за 9,25 инчи широка за 1,75 инчи длабока.

Главните карактеристики

Избор на клиент