.

.

Студената индустрија Панорамска крајбрежна плажа изгрејсонце галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Х.Ј. Херера

Студената индустрија Панорамска крајбрежна плажа изгрејсонце галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност,

DEN 615.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : пејзаж; Природа; Надвор; Сценографија; Панорамски; Небо; Плажа; Крајбрежје; Море; Брег; Вода; Изгрејсонце; Хоризонт; Фотографија, песок. Дизајн од Х.Ј. Херера.

Главните карактеристики

Избор на клиент