.

.

Грејсон Социјални жени и жени плус преголема графичка спиење

Грејсон Социјални жени и жени плус преголема графичка спиење

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Преголема и сакана. Без разлика дали ќе одлучите да фатите некои Z или да го тресете вашиот обичен стил, одговорот на Грејсон Социјал е одговорот. Оваа 100% памучна мета е пространа, удобна и совршен избор за опуштање на крајот на денот или спарување со хеланки за пријатна изглед. Предната графика става трендовски вртеж на овој безвременски мета. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : преголем, дечко одговара. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Спуштете ги кратки ракави на рамо. Карактеристики : Супер-мека дрес; графички однапред. Преголема кошула за спиење на жените од Грејсон Социјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент