.

.

Централен базен 16 надувување со 6 -панели во кошарка за базен играчка - портокалова црна боја

Централен базен 16 надувување со 6 -панели во кошарка за базен играчка - портокалова црна боја

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во базенот или на плажа со оваа кошарка дизајнирана топка за надувување на плажа. Спортскиот дизајн ќе ја опфати секоја попладневна забава за пливање. Оваа топка е совршена за игри со вода и отворено и забава! Карактеристики : Надувување на плажа топката е направена да изгледа како реалистични кошаркари портокалови панели и црни линии кои се соочуваат со возраст од 2 години, а надуениот надувување е конструиран од 7,2-мерач Vinyldimensions : 16 инчи во дијаметарски материјал во дијаметарски материјал (S) : Винилнота : Бродови рамни и не доаѓа надуен базен за надувување на плажа. Оваа топка е портокалова и црна боја. Се одликува со дизајн на кошарка со 6 панели. Препорачано за возраст од 2 и повеќе години. Мерки за топки; 16 инчи во дијаметар.

Главните карактеристики

Избор на клиент