.

.

Луксузен дом, 5 парчиња сет на ватенка Мерлот

Луксузен дом, 5 парчиња сет на ватенка Мерлот

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Додадете прскање на боја на вашиот декор на спалната соба со овој декоративен сет на ватенка. Цврст грб; сет вклучува : 1 ватенка, 2 шами и 2 декоративни перници Додадете прскање на боја на декор на вашата спална соба со овој декоративен сет на ватенка. Цврст сет на грбот вклучува : 1 ватенка, 2 шами и 2 декоративни перници Димензии на кралот : ватенка-101 инчи широк x 90 инчи долг. Шамс-20 инчи широк x 36 инчи долг. Материјал : 100% полиестер. Инструкции за нега : Машинска миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент