.

.

Корти за памучни боксери на Ханес Бојс, разновидни цврсти бои и ленти, 10+ бонус пакет

Корти за памучни боксери на Ханес Бојс, разновидни цврсти бои и ленти, 10+ бонус пакет

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овие помеки од кога и да било, боксерски брифинзи на момчињата на Ханес во најразлични разноврсни ленти и координирање на цврсти бои ќе го одржуваат удобен во текот на целиот ден. Без возење на боксерите се дишат и имаат флексија на половината за удобност на истегнување, што е меко и ќе се движи со него. Кул удобна ткаенина ја плети влагата подалеку од неговата кожа, држејќи го ладен и сув. Кратките на боксери без ознаки се целосно без ознаки - така што нема чешање. Наменето за одлично вклопување миење по миењето. Пакетите за бонуси во Ханес се секогаш одлична вредност, така што се занимаваат со овој пакет со ограничено време бонус од 10+3 = брифинзи за боксери на момчињата на Ханес Бојс во разноврсни ленти и координираат цврсти бои. Супер-мека, издржлива памучна ткаенина со прстен, е дизајнирана да трае подолго . ладно удобно здивање на ткаенината Викс влага подалеку од неговата кожа, држејќи го ладно и суво . нема да се прошетаат нозете да останат на место . нашето меко- Поддржана удобност Флексот на половината на половината не се врзува и не се врзува, за целодневна удобност . Овие помеки од кога било боксерски брифинзи на момчињата на Ханес во разноврсни ленти и координирање на цврсти бои ќе го одржуваат удобно цел ден . Ознаката бесплатно - кажете му збогум на досадно Ознаки, благодарение на овој удобен ентериер без ознака . Миење на ладна вода - Ханес препорачува миење во ладна вода за да се намали употребата на енергија и да заштедите пари . Акции нагоре - Достапно во ограничено време бонус пакет од 10+1 боксерски брифинзи со ленти и цврсти бои .

Главните карактеристики

Избор на клиент