.

.

Време и време женски хоризонтален шејкер плетен џемпер

Време и време женски хоризонтален шејкер плетен џемпер

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно неодоливо. Time и Tru's Shaker плетениот џемпер е оној што е во секој стил на секоја девојка што треба во вашата гардероба. Класичен дизајн, ажуриран со хоризонтална шема, овој џемпер е на врвот на сè, од панталони до проточни здолништа, плус тоа е супер меко и пријатно. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : САД и увезени. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Деколте : Вратот на инка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со ребра, преклопени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Хоризонтална шема. Шакер плете џемпер за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент